(096) 633-00-33
По буднях з 9:00 до 18:00

Доша тест - визначення пракрити

Пракріті - це природа людини, дана йому від народження. Дотримуючись своєї пракрити, людина може жити "довго і щасливо". Однак, в силу багатьох причин (виховання, вплив соціуму, зовнішнього середовища, придбані звички і т.д.) людина порушує гармонію своєї внутрішньої природи, змінюючи її, на жаль, в гіршу сторону. Така змінена природа людини називається терміном "вікріті" і веде до хвороб (як тілесним, так і душевним), передчасної старості і смерті. Однією з основних завдань аюрведического лікування є відновлення і підтримання балансу дош, відповідного пракрити.

Ухвалою пракрити і вікріті займається Вайда, який може провести ретельну діагностику вашого стану і визначити точне співвідношення дош. Визначення пракрити також можна зробити, використовуючи іншу гілку ведичної науки - за допомогою Ведичної астрології - Джйотиш. Це може зробити наш фахівець по Джйотиш, який складе вашу натальную карту і визначить пракрити.

Однак, в той же час, в аюрведою застосовуються прості способи зразкового визначення поточного співвідношення дош в організмі за допомогою тестів. Існує безліч варіантів, і немає якогось стандартного тесту для визначення конституції. Просто будьте послідовні з тим методом, який ви використовуєте. Пройшовши консультацію аюрведического лікаря, і знаючи точно свої пракрити і вікріті, а також маючи точні рекомендації Вайда, ви зможете легко відстежувати і при необхідності своєчасно коригувати свій стан за допомогою наведеного нижче тесту.

Даний тест створений нашими фахівцями основі оригінальних ведичних текстів і нашого досвіду з урахуванням сучасних умов життя. Таким чином, періодично проходячи цей тест, ви будете бачити, яка з дош посилюється, а яка послаблюється, і зможете коригувати цей процес за допомогою простих і легко здійсненних рекомендацій наших фахівців.

В даному тесті описуються параметри психо-фізіологічної конституції, коли вона знаходиться в збалансованому, здоровому стані.

Перед проходженням тесту важливо запам'ятати наступні пункти:

Будьте завжди об'єктивні.

Зробіть такий вибір, який повністю відображає ваші тенденції, а не те, що відбувається з вами зараз.

Якщо дві відповіді здаються вам правильними, спробуйте неупереджено зважити обидва і визначити, який краще (іноді в таких випадках корисно запитати думку оточуючих - друзів, родичів).