(096) 633-00-33
По буднях з 9:00 до 18:00

Тест - визначення рівня Токсинів (Ами)

Як Ви можете визначити, чи є у вашому організмі токсини?

У Аюрведе є багато докладної інформації про токсини, які можуть накопичуватися в організмі через неправильне харчування або способу життя, а також забруднення навколишнього середовища. Перебуваючи в нашому тілі токсини створюють родючий грунт для виникнення проблем зі здоров'ям і хвороб.

Токсини в термінах Аюрведи називаються словом «Ама»

Токсини - Ама забивають канали мікроциркуляції в нашому тілі, внаслідок чого поживні речовини не потрапляють в достатній кількості всередину клітин тіла, а також відходи життєдіяльності видаляються з організму в повному обсязі.

Якби ви представили всі "погані речовини", що знаходяться у вашому організмі і дали всього цього одна назва, то це була б Ама. Цей термін об'єднує і холестерин, і недостатньо чистий кишечник, і паразитарні інвазії, і тугоподвижность суглобів, і простатит, і наявність пухлин і т.д. Ама є попередницею і основою всіх хвороб. Якщо у вас її досить, у вас буде тенденція хворіти. І чим менше її у вас в тілі, тим ви здоровіше.

Отже, як ви можете визначити, чи є у вас ама? Дайте відповідь на пункти тесту нижче і перевірте свій організм.

Будь ласка, визначте за відповідями на питання внизу, в якій мірі до вас застосовні наступні стану (1-ніколи або дуже рідко, 2-3-4 - зростання складності ситуації 5-завжди або майже завжди):