Захворювання нирок, сечовивідних шляхів
Сечовидільна система: захворювання нирок, сечовивідних шляхів
Сечовидільна система складається з нирок, сечоводу, сечового міхура і сечовипускального каналу. Ця важлива частина цілісної системи організму, що виконує важливі функції, такі як виведення токсичних речовин, підтримання кислотно-лужного і водно-сольового балансу. Вона здійснює фільтрацію крові й утворює сечу з продуктів розпаду, що усуваються в процесі обміну речовин.
Продукти розпаду створюють сприятливе середовище для розвитку патогенних організмів. Під впливом провокувальних чинників і на тлі ослаблення імунної системи, вони можуть викликати різні запальні процеси. У зв'язку з цим вкрай важливо проводити профілактику захворювань і негайно звертатися за консультацією до лікаря в разі появи дискомфорту або болю в ділянці нирок і сечового міхура.
Причини захворювань сечовидільної системи
- Зниження імунітету
- Переохолодження
- Вірусні, бактеріальні, грибкові інфекції, глистова інвазія, патогенна мікрофлора (стафілококи, стрептококи, кишкова паличка)
- Інфекції, що передаються статевим шляхом (гонорея, хламідіоз, уреаплазмоз, кандидоз та ін.)
- Прийом гормональних засобів, хімічних контрацептивів, протизапальних препаратів, антибіотиків
- Відсутність бар'єрної контрацепції (презервативів) під час сексуальних контактів
- Неправильна особиста гігієна, або її відсутність
- Шкідливі звички
- Вживання надмірної кількості солі та цукру
- Спадкова схильність до цього виду захворювань
- Аутоімунні захворювання, цукровий діабет, порушення обмінних процесів, захворювання нервової та серцево-судинної систем
- Переїдання з переважанням білкової та вуглеводної їжі
- Різні травми
- Стреси
- Відсутність режиму харчування, сну і відпочинку
- Вроджені аномалії органів
Поширені захворювання сечовидільної системи
- Цистит - запалення слизової оболонки сечового міхура, що супроводжується постійними позивами до туалету, болем унизу живота, свербінням і печінням у ділянці статевих органів. Запалення виникає в разі потрапляння в уретру бактеріальної, вірусної або грибкової інфекції.
- Нефрит - це комплексна назва групи запальних захворювань нирок, що мають різні причини виникнення і розвитку патологічного процесу. До нефритів належать місцеві або дифузні проліферативні процеси чи деструктивні процеси, за яких уражаються ниркові клубочки, канальці, інтерстиціальна ниркова тканина. За походженням нефрити можуть бути первинними - проявляються у вигляді первинної патології нирок і вторинними - розвиваються на тлі іншого захворювання (цукровий діабет, системні захворювання сполучної тканини, амілоїдоз, мієломна хвороба та ін.).
- Сечокам'яна хвороба (камені, пісок у нирках) - захворювання, що проявляється формуванням конкрементів в органах сечовидільної системи.
- Енурез ( непроизвольне сечовипускання)
- Ниркова недостатність - раптове або поступове, часткове або повне порушення фільтраційної, секреторної та видільної функцій нирок.
- Кісти в нирках - це вроджене або набуте захворювання, за якого в структурі органу формується округле щільне утворення з рідким вмістом.
- Уретрит - запальне захворювання сечовипускального каналу переважно інфекційної, рідше - неінфекційної природи.
Аюрведичні фітопрепарати для підтримки та лікування захворювань сечовидільної системи.
Згідно з Аюрведою, захворювання нирок і сечовидільної системи зумовлені дисбалансом трьох дош, що виникає через переохолодження, шкідливі звички, стреси, страхи, сексуальні надмірності та сексуальну стриманість. Ці чинники призводять до ослаблення імунітету і сприяють активації патогенних організмів, що спричиняють різні захворювання.
Аюрведичні фітопрепарати для підтримки та лікування захворювань сечовидільної системи надають потужний профілактичний ефект. Ці препарати не спричиняють побічних ефектів і отруєння організму, водночас чинять лікувальну дію на весь організм. Вони сприяють поліпшенню роботи кровоносної, лімфатичної та нервової систем, зменшують біль і дискомфорт, а також відновлюють імунітет.
Препарати Аюрведи можна приймати як профілактику або допоміжний засіб до основного консервативного лікування, запропонованого лікарем. Вони відмінно доповнюють дію хімічних препаратів, пом'якшуючи їхній токсичний вплив на організм. З їхньою допомогою можна запобігти повторенню запальних процесів, уникнути дискомфорту і відновити нормальний ритм життя.
Препарати, призначені для лікування захворювань сечовидільної системи, як і багато інших аюрведичних засобів, засновані на натуральних рослинних компонентах і розроблені відповідно до стародавніх аюрведичних формул. Вони мають спазмолітичні, протизапальні та знеболювальні властивості, а також виявляють виражений сечогінний ефект, що робить їх ефективними засобами для лікування багатьох захворювань.
Уріфорте - натуральний рослинний препарат, складений згідно з давніми аюрведичними формулами. Він має виражені спазмолітичні, протизапальні, бактеріостатичні та знеболювальні властивості з деяким сечогінним ефектом і є високоефективним засобом для лікування запальних захворювань нирок і сечового міхура.
Препарат містить низку цінних речовин, що мають здатність запобігати пошкодженню клітин у разі запалення нирок. Рослинні інгредієнти, що входять до складу Уріфорте, також сприяють розм'якшенню піску і сечових конкрементів, що сприяє їх виведенню з організму.
Впливає на слизові оболонки сечового тракту, очищаючи сечостатеві шляхи, ефективно допомагає позбутися інфекційних захворювань, блокує кровотечі, стимулює функції нирок, живлячи і зміцнюючи їх. Усуває вогнища зараження і запалення, тонізує сечовий міхур.
Запобігає утворенню каменів у нирках і сечовому міхурі.
Використовується для лікування хронічного простатиту, лікування збільшення й аденоми передміхурової залози.
Гокшура (представлений на сайті різними брендами) - ефективний засіб для лікування багатьох захворювань нирок і сечовивідних шляхів. Препарати, що містять гокшуру, чинять сечогінну дію, розчиняють камені, є омолоджувальним тоніком для нирок. Гокшура посилює ниркові функції, сприяє виведенню каменів природним шляхом, зупиняє кровотечу, заспокоює і покращує стан слизових оболонок сечового тракту. Усуває запальні та бактеріостатичні процеси в сечостатевій сфері.
Дашамул (представлений на сайті в різних формах) - це ефективний аюрведичний препарат, у якому коріння десяти рослин проявляє свої специфічні цілющі властивості: кожен корінь нормалізує функції певного ендокринного органу. Спільно ці десять коренів нормалізують стан усієї нейроендокринної системи. Препарат рекомендується до вживання насамперед жінкам, оскільки благотворно впливає на сечовидільну систему в будь-якому віці. Його багатий комплексний склад чудово тонізує організм і зміцнює імунітет, а також є багатим джерелом вітамінів-антиоксидантів.
Калкурі - потужний лікувальний і профілактичний засіб, який використовують для щадного безопераційного виведення каменів із нирок. Відновлює роботу сечостатевої системи і перешкоджає утворенню нових каменів. Усуває запальні процеси сечостатевої системи.
Препарат полегшує вихід сечових каменів, завдяки чому в багатьох випадках можна обійтися навіть без операції, яка без прийому засобу була б неминуча. І до того ж вдається уникнути всіх неприємних відчуттів і занепокоєнь, пов'язаних із хірургічним втручанням.
Цистон і Цистон Форте - комбіновані рослинно-мінеральні препарати, що оздоровлюють сечостатеву систему. Чинить діуретичну, спазмолітичну, літолітичну, протимікробну та протизапальну дію, внаслідок чого природно і безболісно виводять камені з нирок, а також запобігають їх повторному утворенню. Допомагають усунути інфекції сечостатевих шляхів і того дискомфорту, якого вони завдають. Препарати регулюють кристало-колоїдний баланс за дисметаболічної нефропатії, знижують концентрацію в сечі елементів, що сприяють утворенню каменів (щавлева кислота, кальцій, гідроксипролін). Підвищують рівень елементів, які інгібують процес утворення каменів (натрій, магній, калій). Впливаючи на муцин, препарати сприяють дезінтеграції каменів, призводять до їхньої демінералізації.
Систалка Форте - прекрасний омолоджувальний тонік для нирок, що має каменерозчинні, сечогінні та знеболювальні властивості. Має протизапальну, антибактеріальну та заспокійливу дію.
Ці аюрведичні препарати можна вживати у вигляді таблеток, капсул або порошків, відповідно до приписів фахівця аюрведи та інструкцій на упаковці.
Основні рекомендації для збереження здоров'я сечовидільної системи
- Постарайтеся не зловживати жирною, солоною, гострою їжею, консервованими продуктами промислового виробництва, фастфудом
- Дотримуйтеся водно-питного балансу
- Слідкуйте за вагою
- Збільште фізичну активність
- Зменшіть або відмовтеся від алкоголю, куріння та інших шкідливих звичок
- Намагайтеся менше вживати хімічні препарати, або взагалі відмовтеся від них
- Не переохолоджуйтеся
- Контролюйте артеріальний тиск, рівень глюкози та холестерину
- Регулярно проходьте профілактичне обстеження у лікаря.
На відміну від лікарських препаратів, аюрведичні засоби мають меншу кількість протипоказань, їх можна вживати з дитячого віку (за винятком деяких випадків), а також позитивно впливають на весь організм. Аюрведичні препарати для нирок і сечовивідних шляхів, представлені на сайті, мають різний формат - таблетки, капсули, тонік, порошок. Препарати не спричиняють побічних дій та ефекту відміни, мають загальнозміцнювальні та тонізувальні на весь організм властивості. Аюрведа для нирок не просто бореться з виниклими симптомами, а вирішує причину захворювання.
В інтернет-магазині Аюрведа Портал категорії продукції "Аюрведичні препарати для сечовидільної системи" пропонуємо ознайомитися з унікальним асортиментом натуральних препаратів, а також знань про принципи здоров'я в блозі, які допоможуть знайти стан комфорту душі та тіла.
БАД, не є ліками, перед застосуванням необхідно проконсультуватися з вашим лікарем.