(096) 633-00-33
По буднях з 9:00 до 18:00

Аюрведа Портал

1. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете аюрведичний продукцію вироблену компаніями з високим стандартом якості. Всі товари, пропоновані Вашій увазі, спеціально підібрані і являють собою засоби з розділів аюрведической медицини і натуральної косметики, а також східні спеції і масажні масла.
2. Ми надаємо екологічно чисті і безпечні товари. Багато що з представленої продукції рекомендовано людям, що страждають алергіями, шкірними захворюваннями і багатьма іншими захворюваннями. Також ідеально підходить для дітей, вагітних і жінок, що годують.
3. Ми завжди стежимо за терміном придатності товарів, і ніколи не відправляємо ваше замовлення не попередивши, якщо термін придатності добігає кінця. Якщо ви, отримавши посилку, залишилися не задоволені чимось, ми максимально постараємося вам допомогти, замінимо що не сподобався товар і т.п. за наш рахунок.
4. Наша мета - сформувати широкий асортимент здорових продуктів за прийнятними цінами, зручним сервісом і високою якістю обслуговування, щоб Вам було цікаво і приємно відвідувати наш магазин!
5. Наш сайт постійно доповнюється новими позиціями. У нас в наявності є позиції, які ще не внесені в інтернет магазин. Якщо у Вас є бажання купити товар, який ще не представлений у нас на сайті - звертайтеся і ми його знайдемо для Вас.

Запрошуємо до співпраці фізичних осіб і організації, зацікавлених у розвитку органічного ринку продуктів харчування.

Ми також пропонуємо консультації ведичних фахівців:

  • Консультації Вайда і лікарів, які практикують аюрведу.
  • Ведичний астролог (Джйотиш) - замовлення повної консультації та рекомендацій.
  • Ведичний архітектор (васту) - досвідчений архітектор, який пройшов багатомісячні васту курси в Індії, може зробити для вас проект будинку, повністю відповідно до Васту-принципами. В Україні, в Києві, вже побудовано декілька будинків.

Навчальні програми Аюр-Відичного порталу:

  • Навчання медитації
  • Йога
  • Курси Аюрведи