(096) 633-00-33
По буднях з 9:00 до 18:00

Політика безпеки

Адміністрація ayurveda-portal.com.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації в нашому магазині, буде зберігатися в захищеній базі даних. Ми гарантуємо повну конфіденційність Ваших даних при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшов замовлення.

Ваші реєстраційні дані потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки - доставити замовлений товар.

Крім того, після реєстрації на нашому сайті, Ви зможете отримувати інформацію про нові надходження товару, розпродажах, спеціальних програмах і новинах нашого магазину.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання по авторизації або реєстрації в нашому магазині - Ви завжди можете написати нам лист по електронній пошті або зателефонувати, ми завжди будемо раді допомогти Вам!

Представники нашого Інтернет-магазину ніколи не запросять конфіденційні реквізити, які не належать до виконання Вашого замовлення.


Загальні положення:

1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю ayurveda-portal.com.ua і право їх використання встановлено чинним законодавством України.

2. На сайті Інтернет-магазину є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти (промо-сайти препаратів, сайти компаній перевзчіков і сервісів оплати). Наш Інтернет-магазин не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів.


Особисті відомості та безпека:

1. Ayurveda-portal.com.ua гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам.

2. У певних обставинах ми можемо попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в нашому магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

3. Як і багато інших сайтів, наш магазин використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами.

4. Інформація на сайті ayurveda-portal.com.ua може бути змінена без будь-якого попереднього повідомлення.

5. Цим Ви погоджуєтесь для використання продавцем або уповноваженою особою продавця Ваших персональних даних, в тому числі шляхом здійснення автоматизованого аналізу персональних даних. Порядок обробки персональних даних: обробка персональних даних відбувається протягом доби після оформлення замовлення.