(096) 633-00-33
По буднях з 9:00 до 18:00

Харчування по Аюрведі


Яблучна шкірка перешкоджає старінню і спалює жир

Яблука містять в собі потужну групу антиоксидантів, звані поліфеноли. Хоча багато інших продуктів так само містять поліфеноли, але в яблуках набагато більш висока концентрація.Один з найпотужніших пол..

Як позбутися від болю в суглобах, шиї і спині?

Больові відчуття і запальні процеси нікому не приносять задоволення. Це дратує, створює відчуття дискомфорту. Для швидкого вирішення проблеми ми вдаємося до болезаспокійливих засобів і анальгетиків,..

Чи можна пити каву?

Аюрведичний погляд на каву Як відноситься Аюрведа до кави? Кава - це предмет постійних суперечок. Деякі кажуть, що він корисний, деякі, що немає. Думка Аюрведи, як завжди, з цього питання більш т..

Молоко робить нас щасливішими?

Коли мова заходить про молоко, ми часто стикаємося з дуже суперечливими думками, починаючи від «чим більше - тим краще» і до веганскої повної відмови від усіх молочних продуктів.Отже, яка точка зору А..

Приклад дієти для літнього періоду

Сніданокперіодично чергуйте рекомендовані страви (якщо вони вам підходять): страви з круп, злаків, каша з подрібненою пшениці, манка, каша з мелкодробленим рису, Фаріна (блюдо з будь-якого виду зерна,..

Керівництво по прийому їжі

Приймайте достатню кількість їжі, з огляду на стан Агні і дошПриймайте їжу три рази на деньПриймайте їжу після того, як попередня їжа перевариласяПриймайте їжу в певний час і в приємному оточенніПрийм..