(096) 633-00-33
По буднях з 9:00 до 18:00

Чому ми? Більше 10 років на ринку!
Підтримка У вас виникли питання? Ми завжди на зв'язку!

Магазин Аюрведи

«Наука, де сприятливий і несприятливий, що приносить щастя і страждання, гарне і погане для життя, їх міра, а також і вона сама описані, - відома як Аюрведа». Чарака Сангхіта, Сутрастхана, [41]

Аюрведа - це медична система, визнана Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Аюрведа є найбільш древнім медичним знанням, яке практикувалося носіями ведичної традиції на території стародавньої Індії. Письмові джерела Аюрведи мають вік понад 5-6 тисяч років. Вона стала джерелом тибетської, китайської і древнеіранськой медичних систем. Завдяки роботам цілителя Ібн Сини (Авіценна), який переклав і адаптував древні аюрведичні трактати на арабську мову, проникла в середні століття з арабами в Іспанію і поклала початок розвитку сучасної європейської медицини. Фрагменти Аюрведи - її філософських і психофізіологічних концепцій і лікувальних технологій виявляються в будь-якій системі народної медицини як фундамент її творчості.

Наш аюрведичний інтернет магазин пропонує вам ознайомитися з унікальним світом індійських натуральних препаратів, а також знань про принципи здоров'я, які допоможуть вам повернути стан комфорту душі і тіла. У нас представлений великий професійний вибір аюрведических препаратів, серед яких ви завжди зможете знайти і купити необхідний саме вам. У нашому Аюрведа магазині, ви можете отримати допомогу від консультанта аюрведи з багаторічним досвідом. Консультант допоможе у виборі потрібного вам препарату і, при необхідності, порекомендує інші практики Аюрведи для створення досконалого балансу.

Всі аюрведичні ліки і препарати на нашому сайті розділені за категоріями, щоб вам було їх простіше знайти.

У розділі Аюрведичні препарати за призначенням Ви зможете знайти препарати, які використовують при лікуванні бронхо-легеневої системи, шлунково-кишкового тракту (ШКТ), імунної, нервової, сечо-статевої та опорно-рухової систем організму людини, при лікуванні захворювань шкіри, а також серцево судинної системи. У Аюрведе є унікальна категорія препаратів дія яких спрямована на омолодження організму.

У розділі Класичні препарати аюрведи знаходяться препарати, які створені за рецептами, що використовується протягом багатьох сотень років. Ці рецепти записані в таких дорогоцінних книгах по аюрведою як «Аштанга хрідая», «Чарака Сангхіта» та інших. У Аюрведе препарати підрозділяються на кілька категорій - наприклад: таблетки, порошки, джеми, масла або аюрведические вина. Це зроблено з метою, щоб люди з різною силою травлення, різної конституцією тіла і при різних кліматичних умовах отримували максимальний ефект від натуральних трав поліпшують здоров'я.

Крім того, деякі трави виявляють свій максимальний ефект, при їх формі у вигляді таблеток, інші ж трави розкривають силу своєї хімічної формули, будучи в формі рідини або в поєднанні з маслом.

Розділ Аюрведическая косметика містить велику кількість косметики з натуральних природних компонентів по догляду за обличчям і тілом.

Також в нашому інтернет-магазині аюрведи є в наявності препарати для ротової порожнини, препарати для жінок, натуральні масажні масла і спеції, виготовлені за стародавніми ведическим рецептами.